Newhite

NEWHITE to kompleksowy  program profesjonalny, który pozwala na skorygowanie zaburzeń pigmentacji jednocześnie  pielęgnując skórę i zachowując jej piękno. NEWHITE to skuteczny zabieg Hydradermie Newhite Podwójna Jonizacja oraz jedyny rozjaśniający i antystarzeniowy program pielęgnacyjny, który pozwala uzyskać widoczne efekty w 10 minut, 1 godzinę, 14 lub 30 dni.

Program odpowiedni jest dla każdej skóry z problemem przebarwień i nierównomiernym, poszarzałym kolorytem cery.

Program oparty jest na  połączeniu dwóch niezwykle skutecznych i bezpiecznych aktywnych składników: Melanoxyl i Witamina C.

Melanoxyl

Naturalna proteina, która wpływa na działanie melanocytów - komórek wytwarzających melaninę. Posiada podwójne działanie: hamuje nadaktywność enzymu tyrozynazy, który odpowiada za produkcję melaniny w skórze pod wpływem działania promieni UV oraz hamuje rozprzestrzenianie się jej do wierzchnich warstw skóry. Zapobiega nierównej pigmentacji oraz powstawaniu przebarwień.

Witamina C

Stabilizowana lub czysta witamina C ma silne działanie rozjaśniające i antypigmentacyjne, jest antyutleniaczem zwalczającym wolne rodniki dzięki czemu chroni skórę i jej tkanki. Przyczynia się także do regeneracji naskórka dzięki intensywnej stymulacji syntezy kolagenu. Ze względu na kwasowe pH jest również naturalnym eksfoliatorem - złuszcza obumarłe komórki naskórka przywracając skórze blask oraz w widoczny sposób korygując niedoskonałości związane z pigmentacją.

 

Produkty i zabiegi GUINOT | TechniSPA GUINOT | Newhite | Masters Colors | Salony blisko mnie

NAPISZ DO NAS: biuro@guinot.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Te małe, nieszkodliwe pliczki mogą zostać zapisane na Twoim komputerze w celu zapewnienia wyższej jakości usług udostępnionych na naszej stronie (również przez firmy i osoby trzecie - np. statystyki Google Analytics) lub by zapamiętać Twoje preferencje przeglądania. Opcję przechowywania ciasteczek możesz zmienić w dowolnym momencie, korzystając z ustawień swojej przeglądarki.
© 2013 B&M Professional | design: [9]