3 działania w jednym ruchu

Fenomen zabiegu TechniSPA polega na wykorzystaniu jednocześnie trzech programów, które potęgują wzajemnie swoje działanie: podwójna lipo-aspiracja, jonizacja i stymulacja mięśni.

Ogromną zaletą jest możliwość korzystania z wszystkich trzech funkcji jednocześnie lub z każdej oddzielnie, stosowanie do wybranego programu pielęgnacji.

Oskar Kosmetyków

Urządzenie TechniSpa Guinot zostało uznane za jedno z najskuteczniejszych wśród aparatów modelujących ciało i wyróżnione nagrodą Oskar Kosmetyków 2007. W ocenie jury przyznającej nagrodę na uwagę zasługują: wysoka jakość, innowacyjność, zgodność z trendami, zastosowanie nowoczesnej technologii, bezpieczeństwo stosowania, skuteczność, relacja ceny do jakości oraz rzetelność i wiarygodność informacji dla klienta.

1. Podwójna Lipo Aspiracja

Podwójne działanie i rezultaty widoczne od pierwszego zabiegu.

Fizyczna mobilizacja cellulitu.

Podwójna lipo-aspiracja polega na zasysaniu skóry, tworzeniu fałdu skórnego i jego rolowaniu. Tym samym powoduje mobilizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie złogów tłuszczowych a w efekcie redukcję cellulitu.

Rolowanie jest automatycznie dostosowane do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Jest również regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów i komfortu podczas zabiegu.

Gest podwójnej lipo-aspiracji powtarzany jest dwukrotnie i uwalnia tkanki od komórek tłuszczowych i złogów tłuszczowych.

“1wszy efekt wyszczuplania” skutecznie mobilizuje cellulit. Natychmiast po nim “2gi efekt wyszczuplania”  osłabia połączenia adypocytów - komórek tłuszczowych i eliminuje złogi tłuszczowe.

Mikro-krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione a tkanki są obkurczone.

Do góry

2. Jonizacja

Na niebiesko: aktywne składniki wyszczuplające żelu wnikają głęboko do skóry

Aktywacja przenikania składników wyszczuplających.

Prąd galwaniczny (prąd niskiej częstotliwości) umożliwia przenikanie niezwykle skutecznych aktywnych składników antycellulitowych, modelujących sylwetkę, ujędrniających, napinających i drenujących skórę. Usprawnia procesy spalania i wydalania tłuszczów.

Aktywne składniki działają nawet pomiędzy zabiegami!

 

 

Do góry

3. Stymulacja mięśni

Pobudza pracę mięśni i sprzyja eliminacji tłuszczów.

Prąd stymulujący poprawia napięcie mięśni, sprzyja spalaniu tłuszczu, usprawnia krążenie krwi i limfy. Pobudza drenaż i sprzyja aktywnej eliminacji toksyn.

 

 

Do góry

Produkty i zabiegi GUINOT | TechniSPA GUINOT | Newhite | Masters Colors | Salony blisko mnie

NAPISZ DO NAS: biuro@guinot.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Te małe, nieszkodliwe pliczki mogą zostać zapisane na Twoim komputerze w celu zapewnienia wyższej jakości usług udostępnionych na naszej stronie (również przez firmy i osoby trzecie - np. statystyki Google Analytics) lub by zapamiętać Twoje preferencje przeglądania. Opcję przechowywania ciasteczek możesz zmienić w dowolnym momencie, korzystając z ustawień swojej przeglądarki.
© 2013 B&M Professional | design: [9]