Sekrety zabiegu

ROZBICIE CELLULITU: PODWÓJNA LIPO - ASPIRACJA

Kiedy rolka prześlizguje się po konturach ciała wykonuje relaksujący masaż podskórny, delikatnie rolujący skórę i mobilizujący komórki tłuszczowe.

ROZPUSZCZANIE CELLULITU: JONIZACJA

Jonizacja pomaga aktywnym składnikom antycellulitowym przeniknąć głębiej w skórę. Proces zachodzi na poziomie komórkowym i jego celem jest rozpuszczenie cellulitu.

DRENAŻ TOKSYN: STYMULACJA

Rolki głowicy stymulują delikatne skurcze mięśni, które pomagają drenować toksyny i złogi tłuszczowe. W efekcie stymulują przepływ tlenu do krwi co sprawia, że skóra lepiej wygląda i jest ujędrniona.

TechniSPA

TechniSpa® Guinot  to kompleksowy, skuteczny i bezpieczny program antycelliulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę. 

Metoda TechniSpa® Guinot  jest oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych technik modelujących ciało:

  • masażu mechanicznego z podciśnieniem
  • jonoforezy
  • stymulacji.

TechniSPA® redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała.

Urządzenie TechniSPA® jest zaprojektowane tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego kosmetyczki i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: "skórka pomarańczowa" jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i lepiej wymodelowane.

Do góry

Programy

Ilość zabiegów TechniSpa® dostosowana jest do kondycji skóry, rodzaju i stopnia cellulitu, etc.

Najlepsze i trwałe efekty uzyskuje się podczas pełnego 12-zabiegowego programu. Wyraźne zmiany w wyglądzie skóry i sylwetki widoczne są już po pierwszym zabiegu.

TechniSpa® Guinot to 3 programy.

TECHNISPA® PODWÓJNE WYSZCZUPLANIE

W zabiegu wykorzystuje się wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. nogi, brzuch pośladki, etc. 

Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra.

TECHNISPA® NAPINAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

W zabiegu wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. ręce, nogi, pośladki, etc.

Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra.

TECHNISPA® LEKKIE NOGI

Program, który skutecznie łagodzi dyskomfort, ociężałość, obrzęki i ból w nogach - problemy wywołane zmęczeniem, słabym krążeniem żylnym, długotrwałą postawą stojącą, etc.

Efekty zabiegu: usprawnione krążenie krwi i limfy, "lekkie nogi" pełne komfortu i świeżości.

 

 

Do góry

Opinie o zabiegu

Skuteczność TechniSpa Guinot potwierdzana jest codziennie w Salonach kosmetycznych. Poniżej przedstawiamy Wam kilka opinii ekspertów, pracujących w swoich gabinetach z naszym urządzeniem.

 

AGNIESZKA ŻARDECKA - KOSMETYCZKA, GD STUDIO WARSZAWA

"Mamy już wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniem TechniSpa Guinot. Nasze klientki i my jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów osiąganych podczas serii zabiegów. Najczęstsze problemy, z którymi przychodzą do nas klienci to cellulit, nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa, zatrzymywanie wody - obrzęki, wiotkość skóry która nie nadąża za procesami np. chudnięcia, wygląd skóry - najczęściej odwodniona, szorstka, ze zmarszczkami choć sylwetka jest ładna.

Kto korzysta z naszych zabiegów? Najmłodsza klientka - 23 lata, najstarsza - 60 lat. Najczęściej proponujemy serię 10-12 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Następnie zalecamy zabiegi podtrzymujące efekty, 1 raz w miesiącu.  Mój najlepszy rezultat osiągnięty przy pomocy TechniSpa:

Klientka - 23 lata, odbyła serię 12 zabiegów. Osiągnięte efekty to: - 7 cm w obwodzie uda, - 9 cm w obwodzie bioder, - 7 cm w obwodzie brzucha, - 6 cm w obwodzie ramienia, - 3 cm w obwodzie nad stawem skokowym. 

Innym klientom do tego rezultatu brakuje niewiele".

 

ALEKSANDRA TOMICZEK - KOSMETOLOG, WŁAŚCICIEL KLINIKI URODY I SPA ELIKSIR W BYDGOSZCZY

"Mój osobisty rekord TechniSpa uzyskałam u mężczyzny, w okolicy brzucha/talii: - 14 cm w obwodzie. Klient był po operacji kręgosłupa i odbył serię 12 zabiegów (1 zabieg w tygodniu) oraz stosował zbilansowaną dietę, nie ćwiczył w tym czasie. Najlepsze wyniki uzyskujemy u klientek z problemami zatrzymywania wody w organizmie - już po pierwszym zabiegu uzyskujemy efekt -2 cm w obwodzie uda.

Ciekawy efekt uzyskałam u klientki, która zawodowo trenuje fitness sylwetkowy, po serii 8 zabiegów -4 cm w obwodzie bioder, -2 cm w talii i -1 cm w obwodzie uda. Fantastyczne rezultaty TechniSpa daje przy redukcji trudnych obszarów, np. kolan. Maksymalny efekt uzyskany po 12 zabiegach to -5 cm w tej okolicy.

W połączeniu TechniSpa z innymi zabiegami (Aromatic Ciało Guinot, fale radiowe na brzuchu) i treningami, po 12 tygodniach, klientka uzyskała spadek wagi -8 kg, -6 cm w obwodzie bioder, -6 cm w obwodzie uda, -4 cm w obwodzie łydki, -3 cm w obwodzie ramiona, -9 cm w obwodzie talii, -11 cm w "oponce" i -5 cm w obwodzie kolana.

Mierzymy i ważmy ciało klienta przed każdym zabiegiem, współpracujemy z trenerem personalnym i dietetykiem. Uzupełniamy zabiegi TechniSpa produktami Guinot do pielęgnacji ciała w domu".

 

MAGDALENA KOLOUSZEK - KOSMETYCZKA, WŁAŚCICIEL GABINETÓW KOSMETYCZNYCH MEDELLA W OLSZTYNIE

"TechniSpa Guinot to najlepsze urządzenie do pielęgnacji ciała, z jakim miałam do czynienia. najwięcej wykonuję pełnych serii zabiegów na całe ciało. 99,9% moich klientów to kobiety w średnim wieku 38 lat.

Najlepszy rezultat jaki uzyskałam w  modelowaniu sylwetki to -10 cm w obwodzie talii a najsłabszy efekt jaki uzyskałam to -1,5 cm w obwodzie talii.

Klientki decydują się na zabiegi TechniSpa przede wszystkim ze względu na: walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem, wiotkość skóry. 80% moich klientów wraca na kolejną serię. Efekty u klientów po zabiegu to gładka i jędrna skóra, zredukowany cellulit, zmniejszone obwody ciała (luźne spódnice i spodnie), uczucie lekkości, doskonałe samopoczucie, efekt drenażu, redukcja opuchlizny np. nóg.

TechniSpa Guinot to zabieg, po którym klienci wracają do gabinetu i ZAWSZE są zadowoleni z osiągniętych efektów".

 

 

Do góry

Produkty i zabiegi GUINOT | TechniSPA GUINOT | Newhite | Masters Colors | Salony blisko mnie

NAPISZ DO NAS: biuro@guinot.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Te małe, nieszkodliwe pliczki mogą zostać zapisane na Twoim komputerze w celu zapewnienia wyższej jakości usług udostępnionych na naszej stronie (również przez firmy i osoby trzecie - np. statystyki Google Analytics) lub by zapamiętać Twoje preferencje przeglądania. Opcję przechowywania ciasteczek możesz zmienić w dowolnym momencie, korzystając z ustawień swojej przeglądarki.
© 2013 B&M Professional | design: [9]